wtorek, 6 marca 2012

Dzień kobiet:) - wygrywajka

    Kochane! Niebawem nasz dzień i z tej okazji chciałabym zorganizować małą wygrywajkę. Nagrodą jest zestaw czterech pierwszych części Kłamczuch. Ja swój już posiadam ,a ten dostałam w prezencie i postanowiłam się podzielić :)

Zadanie jest proste: do czwartku  ( 8 marca) do godziny 15 umieśćcie pod tym postem komentarz i napiszcie kto jest Waszą ulubioną bohaterką książkową i dlaczego:) Zwyciężczynię wylosuję 8 marca w godzinach wieczornych. Myslę, że pakiet książeczek będzie miłym upominkiem w Dniu Kobiet :)


PS. W komentarzu podajcie  wasz adres e-mail:)

6 komentarzy:

 1. Olenska3/06/2012

  Zgłaszam się :)

  Moją ulubioną bohaterką książkową jest Ida z "Jeżycjady" M. Musierowicz. Obie jesteśmy rude, obie mam trzy siostry i obie jesteśmy trochę pomylone :)

  mój mail: ola.raksa@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm, ale tobie chodzi o bohaterkę z Musierowicz...? Bo tej pisarki nie lubię, próbowałam czytać, ale mi nie wyszło.
  Jeżeli chodzi i książki ogólnie, to pytanie jest NIEZWYKLE TRUDNE. W sumie bardziej preferuję męskich bohaterów. Ale lubię na przykład bohaterkę książek Kathy Reichs, która imponuje mi swoją osobowością, siłą, a także perfekcyjnością w wykonywanym zawodzie:)

  Do konkursu się zgłaszam;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie podałam adresu: odoj86@o2.pl
  I zapraszam do mnie, dzisiaj mały konkurs!

  OdpowiedzUsuń
 4. Aneczka3/07/2012

  Zgłaszam się:) aneczka.kwiat@wp.pl

  Trudno wybrać, która bohaterka jest tą ulubiona..Postawię jednak an Elizabeth Bennet. Jest inna niż większość kobiet w jej epoce. Nie boi się mówić tego co myśli i znalezienie męża nie jest jej głównym celem życiowym:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja ulubioną bohaterką jest Joanna z książek Chmielewskiej. Szalona, inteligentna, złośliwa na dobrym poziomie i odpowiednio egoistyczna:-)

  OdpowiedzUsuń