poniedziałek, 4 lutego 2013

Urodzinowy konkurs

Witajcie:)

W związku z tym, że niedługo mój blog będzie obchodził pierwsze urodzinki mam dla Was niespodziankę - wygrywajkę:) Do wygrania jest książka Alicji Minickiej "Morderstwo w Miłowie". Warunkiem udziału jest zgłoszenie chęci w komentarzu, podanie maila kontaktowego oraz polecenie jakiegoś dobrego kryminału w stylu Agathy Christie lub kryminału retro. Losowanie odbędzie się 17 lutego. Zapraszam serdecznie:)
4 komentarze:

 1. Anonimowy2/04/2013

  Witam!

  Z przyjemnością się zgłaszam.
  Zachęcam do lektury cyklu o Arsenie Lupinie autorstwa Marice'a Leblanca.
  Pozdrawiam
  Lena (magkasprzak@wp.pl)

  OdpowiedzUsuń
 2. I ja się zgłaszam

  Ja polecam Marka Krajewskiego - zakochana w jego lekturach, nie jest to styl o jakim pisałaś jedyne co to opisy Pana Marka ubiorów, kamienic i otaczającej rzeczywistości są w stylu retro. Wszystkie akcje kryminałów dzieją się na początku XIX wieku.

  katarzynagaj@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja także się zgłoszę, ponieważ słyszałam o tej książce i jestem nią bardzo zainteresowana.
  Jeżeli chodzi o Agatę Christie to polecam tytuł "Zwierciadło pęka w odłamków stos", bardzo dobra książka!
  Dobrym kryminałem, lecz nie retro niestety jest także "Schodząc ze ścieżki" Tomasza Jamrozińskiego, tutaj o nim pisałam http://asymaka.blogspot.com/2013/01/schodzac-ze-sciezki-tomasz-jamrozinski.html

  asymaka@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. I ja się jeszcze zgłaszam:)

  co by tu polecić... Niedawno odkryłam świetne kryminały autorstwa Borysa Akunina - rzecz dzieje się gdzieś na przełomie XIX i XX wieku w carskiej Rosji. Z pełną odpowiedzialnością polecam cykl o Eraście Fandorinie - najlepiej (choć niekoniecznie) czytać po kolei - pierwszy tom nosi tytuł "Azazel".

  anek7@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń