piątek, 13 stycznia 2017

S.E.K.R.E.TTytuł: "S.E.K.R.E.T"
Autor: Adeline E. M
Wydawnictwo: Erotica
Liczna stron: 272
Data wydania: 17.07.2013


" Cassie, młoda wdowa, trafia w ręce tajemniczej organizacji, która pomaga kobietom w realizowaniu najskrytszych fantazji seksualnych. Gdy wkroczy w świat głębokich doznań erotycznych i ekscytujących nowych wyzwań, minie skrępowanie i dadzą o sobie znać głęboko skrywane potrzeby. Potrzeba tylko kogoś, kto umiejętnie zaspokoi powściągane dotąd żądze.

Jaki finał będzie miała przemiana Cassie? Jedno jest pewne: metody stosowane przez sekretną organizację rozpalają wyobraźnię i zadowoliłyby nawet najbardziej wymagającą kobietę. Uważaj, czego sobie życzysz, bo na pewno się spełni. Bez skrepowania, bez granic, bez wstydu..."

Od pewnego czasu, czyli od debiutu "50 twarzy Greya", rynek wydawniczy zalała fala literatury erotycznej. I o ile Greya  nie uważam za dobrą książkę, a wręcz za sentymentalne i naiwne romansidło wzbogacone o sceny brutalnego seksu, o tyle czasami sięgam na półkę z literaturą erotyczną. Tym razem wybór padł na "S.E.K.R.E.T" M.E. Adeline.

Cassie ma 35 lat, jest wdową, pracuje jako kelnerka w małej restauracji w Nowym Orleanie i wiedzie dość nudne i uporządkowane życie. Kobieta nie dba o siebie, a o miłości i pożądaniu czytała jedynie w książkach. Wszystko zmienia się, kiedy poznaje tajemnicze stowarzyszenie o nazwie "S.E.K.R.E.T". Ma ono na celu pomóc kobietom w odkryciu siebie na nowo poprzez realizację najskrytszych fantazji erotycznych. Cassie podejmuje wyzwanie. Tylko czy zdaje sobie sprawę co z tego wyniknie?

Historia Cassie mnie zaintrygowała. Jest tajemnicza i zmysłowa. Nie ma tutaj nic z mrocznego i brutalnego klimatu Greya. Sceny erotyczne opisane są subtelnie, bez zbędnych wulgaryzmów oraz spotykanej często kiczowatości. Pierwszoosobowa narracja sprawia, że historię Cassie czytamy tak, jakbyśmy słuchały opowieści przyjaciółki. Fantazje erotyczne bohaterki są dosyć różnorodne, a ich opisy potrafią wywołać dreszcz podniecenia. Nie jest to jednak jedyna treść książki. "S.E.K.R.E.T"  pokazuje jaką drogę pokonuje Cassie, aby z nudnej i zmęczonej życiem stać się świadomą swej wartości i pragnień kobietą.

"S.E.K.R.E.T" jest typowo kobiecym erotykiem. Zmysłowym, delikatnym i bardzo wciągającym. Zakończenie zaskakuje i zmusza, aby sięgnąć po kolejną część przygód bohaterki. Jeżeli macie chęć na odrobinę zmysłowości to zdecydowanie polecam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz